Шосейні та трекінгові велосипеди

0 товарів
0 товарів
Виберіть категорію:

Вибачте, за вашим запитом товарів не знайдено.

Шосейні велосипеди: назва говорить сама за себе

Любіть швидке катання на велосипеді рівними шосейними трасами? Життя не уявляєте без швидкісних подолань довгих маршрутів? Тоді шосейний велосипед – те, що вам потрібно. Якщо ви досі використовували інші види велотранспорту, настав час обзавестися спеціальним. Таких яскравих відчуттів та гарантованого комфорту вам більше нічого не забезпечить!

Основна відмінність шосейних велосипедів – вигнуте кермо. Також для них характерні тонкі, але високі шини з високим тиском, коротка і висока рама з композитів або алюмінієвих сплавів, інтегровані в гальмівні ручки монети. Додатково до рами часто використовується карбонова вилка.

Такий болід з педалями здатний бігти на швидкості до 60 км/год, на 7-10 км/год більше, ніж гірські та міські велосипеди за рівних умов!

Шосейні велосипеди: асортимент інтернет-магазину Майстер Спорту

Представляємо вашій увазі найгідніші моделі шосейників від Felt, Romet та Haibike. Ці виробники довели свою надійність на практиці, і сьогодні їх вироби користуються неабиякою популярністю по всьому світу.

Ви можете вибрати у нас необхідний розмір рами (15,5-17, 17,5-19, 19,5-21, 21,5-22,5, 23-24), матеріал (алюмінієвий сплав, карбон, вуглецева сталь), тип амортизації та гальма, а також купити шосейний велосипед, дизайн якого припаде вам до смаку.

Якщо виникнуть будь-які питання щодо застосування або з технічних питань, ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами.

Шосейний велосипед: купити в Україні

Хочете зараз в Україні купити шосейний велосипед? Харків, Дніпропетровськ, Київ та інші міста країни – ми здійснимо оперативну доставку в будь-який при першому дзвінку!

У каталозі представлені товари у широкому ціновому діапазоні. Але в будь-якому випадку потрібно розуміти, що шосейні велосипеди через свої особливості стоять на порядок вище за інші типи. Їх ексклюзивний статус, конструктивні характеристики та матеріали не можуть стояти копійки.

Замовляйте шосейний велобайк у нас і пам'ятайте: він розроблений спеціально для швидкісного пересування хорошими маршрутами. І саме такі умови дозволять вам приборкати швидкість та отримати весь спектр емоцій від велокатання!

Читати далі