Туристичні велосипеди

1 Товар
1 Товар
Виберіть категорію:

Коли потрібні туристичні велосипеди?

Туристичний велосипед (експедиційник позашляхового застосування) може знадобитися вам у різних випадках. Для швидкісних поїздок при оптимальному завантаженні багажника. Для перевезення кемпінгового спорядження, особистих речей та предметів, необхідних у туристичних маршрутах, у кілька десятків кілограм. Для пересування по крутих гірських спусках/підйомах на непередбачуваних ділянках.

Хороші екземпляри-представники цього виду велотранспорту надійні та зручні, ефективні та стійкі, а також легші в порівнянні з гірськими та гібридними.

Залежно від мети застосування необхідно вибирати модель. Але варто пам'ятати про характеристики, які у будь-якому випадку є обов'язковими в даному виді транспорту.

 

Туристичні велосипеди: технічні характеристики

Щоб досягти максимальних характеристик міцності, виробники продумують все до дрібниць. Для виготовлення рами використовують тверду сталь або алюміній, що оптимально поєднують міцність і легкість. Кермо виконують прямим або за типом «баранячі роги» для зниження навантаження на спину та полегшення керування велосипедом. Втулки розраховують на високі навантаження, відстань між передньою та задньою – це довга колісна база для впевненої та стійкої їзди. Діаметр колеса – 26 або 28. Більшість моделей оснащені гачками для рюкзаків та наметів, фіксаторами для посуду з водою. Багажник може бути, а може й не бути.

Всі перелічені деталі та комплектуючі, як правило, високонадійні та прості в обслуговуванні. За умови, що туристичний велосипед купити у правильному місці.

Купити туристичний велосипед в Україні

Сьогодні не складає проблем купити гідний туристичний велосипед в Україні. Пропозиції – сотні, вибирай, що подобається! Щоправда, у всьому цьому розмаїтті легко заплутатися та придбати не зовсім те, що хотілося. Але уникнути помилки допоможе вибір надійного постачальника.

Ми не станемо запевняти вас, що купувати варто тільки у нас, виключно у нас і ніде більше. Але якщо ви зупините вибір на співпраці з нами, у свою чергу обіцяємо забезпечити відмінну якість товару, комфортні умови співпраці та прийнятну вартість.

Туристичні велосипеди, ціни яких вас приємно здивують, представлені у нашому каталозі продукцією наступних брендів: Formula, Cross та Optima.

Вибирайте, замовляйте (онлайн або телефоном) – доставимо оперативно до будь-якого міста України!

Читати далі