Футболки для фітнесу та туризму

149 товарів
149 товарів
Виберіть категорію:

Спортивні футболки

 

Пам'ятаєте цю рекламу? Ми в магазині "Майстер спорту" підозрюємо, що вона не про дезодорант, а про спортивні футболки. Ці вироби тільки непосвяченому оку здаються звичайним літнім одягом, а насправді вони просто нашпиговані корисними “примочками”, як у фільмах про супергероїв.

 

спортивні футболки, футболки для фітнесу та туризму

Футболки для фітнесу та туризму: за що ми, власне, платимо?

 

У такому вигляді одягу, як футболки для спорту, основну роль відіграють функції. Найвідоміші виробники екіпірування тісно співпрацюють із альпіністами, марафонцями, зірками світового спорту; враховують побажання та зауваження; роблять одяг з кожним роком все більш досконалим. При цьому стиль і дотримання модних трендів - теж важливий момент, але, на відміну від повсякденних футболок, тут він далеко не на першому місці.

 

Футболка для туризму повинна бути компактною і легкою у складеному вигляді, захищати від сонця, не перешкоджати випаровуванню поту, швидко сохнути і довше залишатися свіжою. Трейлраннери хочуть купити спортивну футболку, яка б не натирала шкіру, вільно пропускала піт, охолоджувала в спеку, підтримувала м'язи тіла тощо.

 

У ході досліджень творці технічного одягу з'ясували, що людське тіло потіє нерівномірно. Так з'явився одяг з технологією картографування тіла: на певних ділянках вентиляції приділено пильнішу увагу. Більше того, це залежить і від ваших занять; так, наприклад, Beretta створює спортивні футболки спеціально для стрільців, з урахуванням руху під час стрілянини.

 

 

Кожен користувач, природно, також хоче, щоб одяг був красивим, виражала його стиль і відповідала останнім трендам. Колекції футболок для фітнесу та туризму оновлюються регулярно та повністю відповідають цим запитам: сьогодні активний спосіб життя - це не про речі, які не шкода “вбити” у поході або на тренуванні!

 

Увага на екологію

 

Увага до екологічності виробництва - не тільки данина моді, а й необхідність. Виробники приділяють багато уваги цьому питанню. Сьогодні часто для створення тканини використовуються перероблені матеріали: поліестер, нейлон, бавовна. Туристи, як ніхто інший, цінують чистоту та красу природи, прагнуть зменшити кількість сміття та викидів парникових газів, і тому купують виключно якісні речі з тривалим терміном служби та великою варіативністю використання.

 

 

 

Більшість екіпірування для спорту можна прати в пральній машині, використовуючи щадні програми; сушити - природним способом, уникаючи прямих сонячних променів. Її стирають спеціальними гелями, які не тільки очищають бруд, але й відновлюють функції тканини та обробляють спреями для тривалої свіжості. Купити засоби для прання та просочення ви також можете в магазині “Майстер Спорту”. 

Читати далі