Футболки

464 товару
464 товару

Ви хочете купити футболку - якісну, довговічну, можливо з певними властивостями? У такому разі ласкаво просимо до магазину “Майстер Спорту”. 

 

У каталозі ви знайдете різноманітні футболки:

 

  • Велосипедні футболки, майки та лонгсліви;
  • Повсякденні на короткий та довгий рукав та теніски;
  • Трекінгові (туристичні) з коротким та довгим рукавом;
  • Футболки для тренувань у спортзалі та для бігу;
  • Спортивні топи та бюстгальтери для жінок;
  • Спортивні футболки.

 

Як вибрати футболку правильно?

 

Орієнтуйтеся на свій спосіб життя. Для певних занять, як трейлраннінг, маунтінбайк, альпінізм, варто підібрати спеціалізований одяг, який добре відводитиме піт, підтримуватиме температуру тіла, захищатиме від сонячних променів, м'яко відчуватиметься на шкірі, дозволить вам активно рухатися, опціонально матиме світловідбивні вставки. Популярні матеріали – лайкра, поліестер, нейлон. Дивіться розділи “Велофутболки” та “Футболки для фітнесу та туризму”. Спортивне екіпірування пропонує великі можливості, але воно також вимогливе до догляду: підберіть засоби для прання та просочення, щоб одяг довше зберігав свої властивості.

 

На кожен день – короткі походи, прогулянки містом, подорожі тощо. - спеціальний (так званий технічний) одяг не потрібний. Виберіть повсякденну футболку: це бюджетніший варіант. Такі футболки шиються переважно з бавовни, рідше – з поліестеру. Якість повсякденного одягу в каталозі “Майстри Спорту” - на дуже високому рівні, тому що ми пропонуємо колекції на кожен день, що випускаються топовими туристичними та спортивними брендами.

 

Орієнтуйтеся на власні смаки, розкажіть світові про себе та свої переваги. Як повсякденне, так і спортивне екіпірування випускається у великій різноманітності забарвлень і з різними принтами та написами.

 

Для правильного вибору розмірів скористайтесь розмірними сітками, які ви можете знайти в кожному з товарів каталогу “Одяг”. Заміри у різних виробників можуть відрізнятися в той чи інший бік.

 

Читати далі