Велофутболки

161 Товар
161 Товар
Виберіть категорію:

Велоспорт та велотуризм в Україні тільки розвиваються: потроху зростає спеціальна міська інфраструктура, відкриваються прокати та сервіси, велосипедні клуби, проводяться різноманітні заходи. Ми з радістю спостерігаємо за цими змінами: за здоровим способом життя та відповідальним ставленням до екології – наше майбутнє. Якщо ви впевнено рухаєтеся в тому ж напрямку, то, напевно, знаєте: різне екіпірування, наприклад велофутболки та інший спеціалізований одяг - важлива частина цієї культури. Так, без них можна обійтись. Якщо весь ваш маршрут – від дому та до роботи. І вкрай складно – на довгих і справді цікавих дистанціях.

 

Асортимент велоодягу сьогодні досить великий. Залежно від того, що передбачає гідрометцентр, ви можете купити велофутболку, веломайку, велофутболку з довгим рукавом (лонгслів), є також “перехідні” варіанти з рукавом ¾.  

 

Особливості велофутболок

 

  • Одяг виготовляють з високофункціональних тканин, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо зносостійкості. Завдяки цьому вона відмінно тягнеться у всіх напрямках і не заважає рухатися, а також добре переносить численні прання.
  • Нерідко її постачають кишенями для дрібниць, які ви можете діставати та використовувати прямо на ходу.
  • Велосипедні футболки швидко сохнуть на тілі, коли ви потієте, або після прання. Це зручно.
  • Різні просочення захищають від ультрафіолету, скупчення бактерій або дощу.
  • Велофутболки обов'язково добре вентилюються (як мінімум, в області пахв). Для особливо спекотних днів їх виготовляють частково або повністю із сітчастої тканини.
  • Часто на них наносять світловідбиваючий принт або аплікацію, щоб збільшити безпеку на дорозі в сутінки та вночі.

 

Де купити велофутболку

 

Магазин веломийок та спорядження “Майстер Спорту” пропонує функціональний чоловічий та жіночий одяг для маунтинбайка та подорожей на велосипеді, розроблений топовими виробниками: Craft, Poc, Sidi, Orca та іншими. Зробіть замовлення, і вже за добу або дві насолоджуйтесь комфортом і рухом. Варто доповнити екіпірування софтшеллом, велошортами, рукавичками, рюкзаком та різним захистом, починаючи від шолома і закінчуючи наколінниками.

 

А Ви підготувалися до велосезону?

Читати далі