Футболки та майки

57 товарів
57 товарів
Виберіть категорію:

Шукаєте військову футболку, майку чи лонгслів? Вам потрібен одяг для служби в армії, силових структурах, цивільному флоті? Потрібна максимально непомітна модель для полювання, чи ви, можливо, затятий рибалка? Тоді ви прийшли на адресу: у нас є те, що вам потрібно.

 

Інтернет-магазин “Майстер Спорту” пропонує великий асортимент функціонального одягу. У тому числі у нас можна купити військову майку, футболку поло (олива, хакі, койот, різні види камуфляжу) та доповнити їх брюками чи шортами тактичного призначення.

 

Військові лонгсліви, футболки, майки мало відрізняються від повсякденних. Основні відмінності – це:

 

Забарвлення тактичних футболок

 

Найчастіше вироби забарвлюються в природні, непомітні тони, які роблять людину мало помітною на місцевості, чи то пустеля, густий ліс або навіть вулиця міста. Дуже популярним є чорний колір. Зустрічається і білий – як частина уніформи у силових структурах. Також існує безліч варіантів камуфляжу для різних природних умов.

 

Тканини

 

Недорогі тактичні футболки та майки в основному виготовляють із звичайної бавовни. При пошитті високотехнологічного, особливо шкарпетки та зручного літнього одягу використовуються поліестер (coolmax) і поліамід, який швидко відводить піт і практично моментально сохне, не доставляючи дискомфорту.

 

Крій

 

  • Найчастіші варіанти військових футболок - це так званий “американський стиль” (з круглим коміром) та поло. 
  • Покрий плечей. Військові часто пересуваються з важко навантаженим рюкзаком або іншою вагою на плечах. Футболки нерідко виготовляють із зміщеним плечовим швом або без шва, щоб лямки рюкзака менше натирали.
  • Плоский шов. Збільшує комфорт при тривалих пересуваннях: такий шов натирає менше.

 

Оздоблення

 

  • Виріб для силових структур (поліції, охорони тощо) може мати липучки-велкро на грудях та рукавах, пристосовані під патчі. 
  • Принти - частина кежуалу; у мілітарі вони рідко використовуються, оскільки головне завдання цього одягу – практичність, а не самовираження.
  • Формові футболки-поло для поліцейських та охорони часто забезпечені кишенями на грудях або на рукавах. Такі кишені дуже практичні, незважаючи на розмір.
Читати далі