Протягом останніх 30-40 років тактичний одяг та інша армійська атрибутика дуже популярна не тільки в армійському середовищі або в охоронних структурах, а й серед цивільних осіб. Таке екіпірування відрізняється широкими можливостями та доступною ціною. Особливо цінуються вироби, виготовлені для бійців НАТО або Бундесверу: вони тихі, маскують на місцевості, часто мають приховані кишені та підсумки, виготовляються із міцних та зносостійких тканин. Камуфляж вважається дуже зручним одягом для риболовлі та інших видів відпочинку – від нескладних гірських походів до кемпінгу. Його надягають для напіввійськових ігор у пейнтбол та страйкбол. Не в останню чергу тактичний одяг популярний завдяки нейтральним відтінкам хакі, оливи та дезерту: військові штани та шорти нерідко можна зустріти і на міських вулицях як атрибут кежуалу.

 

Радимо вибрати військовий одяг брендів Max Fuchs, Mil-Tec або українського виробника M-Tac.

 

 

Відстріл тварин - дорогий спорт, що вимагає спеціального спорядження, зброї (і дозволу на володіння ним), регулярних тренувань та багато іншого. Одяг для полювання також відрізняється високою ціною - яка більш ніж виправдана якістю. Це не дивно: відпочинок повинен залишити після себе приємні враження, а не спогад про те, як ви замерзли чи промокли. Тому тканини та технології використовуються ті ж, що і у виробництві туристичної екіпіровки: мембрани, утеплення, водостійке просочення, посилення в місцях, схильних до зносу, особливо міцні волокна.

 

По функціоналу мисливське екіпірування мало відрізняється від військового одягу: воно також має ховати свого власника і не робити шуму. Мисливець проводить багато часу в засідці, чекаючи на дичину, тому його обмундирування зручне і дає можливість швидко змінити положення тіла - від майже повного розслаблення до бігу. Цьому сприяють особливості крою: еластичні вставки на сідницях та в області талії, сформовані коліна та лікті, безліч кишень тощо.

 

Одягом для полювання займаються старі, традиційні бренди: іспанська Hart, італійська Beretta, норвезька Ulfhednar. Їхні вироби - це перевірена часом, вічна класика. Вони пропонують чоловічі та жіночі мисливські колекції для різних сезонів та у різних забарвленнях камуфляжу - від сухого очерету до європейського змішаного лісу.

 

Купити тактичний одяг, одяг для полювання та риболовлі ви можете в інтернет-магазині “Майстер Спорту”.

Читати далі