Масажні столи та крісла

17 товарів
17 товарів

Столи масажні та крісла

Масажний стіл/крісло – це, безперечно, основна частина комплектації будь-якого кабінету для масажу. Він обов'язково має бути функціональним та привабливим. Перший момент забезпечить вам зручність у роботі та високі результати, другий – розташування клієнта. Новий естетичний масажний стіл викликає лише позитивні емоції як у вас, так і у вашого пацієнта.

Столи масажні: варіації моделей

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати такі масажні столи:

- складні;
- стаціонарні;
- косметологічні кушетки.

Всі вони виконані з високоякісних матеріалів та з урахуванням особливостей призначення, тому повністю відповідають потребам як клієнта, так і фахівця, який виконує процедуру. Вони зручні, регульовані, з більшим чи меншим ступенем трансформації.

Серед виробників: ART OF CHOICE, Restpro, ACF, BMS, Relax, Butterfly та інші не менш відомі імена.

Як правильно вибрати масажний стіл?

Вибір масажного столу – справа відповідальна, тому поставтеся до нього з усією серйозністю. Не поспішайте, уважно читайте описи, особливо зосередьтеся на таких параметрах:

✓ Тип конструкції. Складаний або стаціонарний.
✓ Матеріал рами. Дерево чи алюміній.
✓ Матеріал стільниці. Шкіра, полівінілхлорид, поліуретан.
✓ Виробник.
✓ Ціна.

Купити столи масажні в Україні

Ми працюємо по всій країні, тому ви можете оформити замовлення, в якому місті України не знаходилися б. До Києва, Харкова, Дніпропетровська, Суми, Луцька, Полтави, Одеси, Тернополя та інших населених пунктів здійснюємо доставку за допомогою перевізників. Замовляйте! Терміни доставки – найкоротші, в основному 1-2 дні.

Читати далі