Термобілизна для спорту та активного відпочинку в асортименті

Термобілизна для спорту – незамінний елемент одягу, якщо йдеться про активні фізичні навантаження на відкритому повітрі. Всі сучасні виробники та спортсмени сходяться в єдиній думці: одяг має одягатися за тришаровим принципом: термобілизна, термоодяг, захисний шар. Без функціональної білизни нікуди! Його основна функція – прибирати надлишки вологи від тіла, щоб шкіра залишалася сухою і не піддавалася переохолодженню. 

Виходячи з цього, ми не могли не уявити термобілизну в інтернет-магазині товарів для спорту, туризму та активного відпочинку master-sporta.com.ua. Підібрали для вас продукцію відомих і надійних брендів, таких як: Lasting, Terra Incognita, Thermowave, Alpine Pro, Salewa, Norveg, The North Face, X-Road, Columbia, Under Armour, Ordana та інших.

У каталозі у великому асортименті представлена чоловіча, жіноча та дитяча термобілизна. Літнє, зимове та демісезонне. Це термофутболки, термоштани, термошорти та комплекти білизни з різними показниками стійкості, властивостями та характеристиками. Одним словом є з чого вибирати.

 

Термобілизна: як вибрати?

Виходячи з вищесказаного, постає наступне питання: як при такій розмаїтості моделей правильно вибрати термобілизну для спорту? Бажаємо вам дати кілька порад, виходячи з цільової спрямованості застосування:

1. Для фізичних навантажень у теплу пору року (біг, велоспорт, футбол тощо) сконцентруйте увагу виключно на властивостях білизни, що вологовідводять. Головне завдання – забезпечити сухість та комфорт.

2. Для нетривалих занять активними видами спорту взимку (гірськолижний спорт, сноуборд та інше) незамінна здатність білизни відводити вологу. Одяг при цьому має бути вільним. 

3. Якщо передбачається тривале перебування на морозі в відносно спокійному стані (торгівля на вулиці, охорона, неспішна ходьба і т.д.), то білизни, що вологовідводять свої вали, Вам ні до чого, як, втім, і сама термобілизна. Подбайте про утеплення пуховим та флісовим одягом.

 

Де купити термобілизну для спорту?

Купити термобілизну для спорту можна і у звичайному спортивному магазині, і в інтернеті. Вибирати, звичайно, вам. Але пам'ятайте: ціни в онлайні куди нижчі і при цьому ви заощаджуєте свої сили та час. Якщо вам важливі такі «робочі» моменти, тоді оформляйте замовлення на функціональну білизну в інтернет-магазині master-sporta.com.ua. Отримайте додаткові переваги при покупці у вигляді консультативної допомоги та оперативного виконання замовлення.

термокофта для тренувань купити термоштани київ термобілизна труси дитячу термобілизну купити

Читати далі

Термобілизна

778 товарів
778 товарів