Термофутболки та термокофти: екіпіруйтеся правильно!

Термофутболка – елемент термобілизни, який покликаний захищати ваше торс від переохолодження шляхом відведення вологи від тіла. Застосовується як спортсменами на дистанції, і звичайними людьми у повсякденному житті. Допомагає нормально переживати різні температурні коливання. 

Виготовляють термофутболки, термокофти, як правило, із синтетики або натуральної вовни мериносу.

  1. Перший матеріал підходить для спортсменів та любителів активного відпочинку. Він чудово відводить вологу від тіла, розділяє зони відповідальності, має підвищену еластичність.
  2. Другий, у свою чергу, чудово зігріває та забезпечує надзвичайний комфорт. Його часто вибирають для малорухливого способу перебування на морозі.

Якщо ви хочете купити термокофту або термофутболку в інтернет-магазині, то ми рекомендуємо вам відштовхуватися саме від таких нюансів, про які знають далеко не всі.

 

Скільки є людей, стільки існує відмінностей за анатомічними властивостями, фізіологічними і, звичайно, за смаком. Тому, щоб ви могли купити термофутболки та термокофти в інтернет магазині не просто хороші – ідеальні, перед вами – каталог, у якому понад сотню позицій:

  • з коротким рукавом і з довгим (лонгсліви),
  • демісезонні та зимові,
  • чоловічі та жіночі термофутболки та термокофти. 

 

До речі, щодо розділу за статевою ознакою, то він важливіший, ніж може здатися на перший погляд. Анатомічний крій має бути бездоганний, тому дизайнери та конструктори проводять точні вимірювання та створюють не менш точні лекала. Lasting, Terra Incognita, Thermowave, Alpine Pro, Salewa – саме ці бренди впоралися з поставленим завданням краще за інших і виробляють термобілизну, яку можна одягати навіть під офіційний одяг.

 

Купити термофутболки та термокофти з доставкою по Україні

Коли вже всі моменти будуть визначені, і ви зупините свій вибір на конкретній термофутболці або термокофті (самі чи з нашим консультантом, якщо знадобиться), ми приймемо вашу заявку на обробку. Тобто запакуємо товар і відправимо його зручним для вас перевізником (Делівері, Інтайм, Нова пошта) у ваше місто. Доставку термофутболок та термокофт здійснюємо по всій Україні: У Київ, Харків, Львів, Донецьк, Одесу та ін. Замовляйте функціональну футболку та носіть на здоров'я – ndash; і дня не пройде, як ви зрозуміти не зможете, як раніше обходилися без неї!

комплект термобілизни купити термоштани київ термошорти купити термобілизна дитяча купити

Читати далі

Термофутболки та термокофти

348 товарів
348 товарів
Виберіть категорію: