Виробник залишає за собою право вносити зміни до технічних характеристик, комплектації та конструкції, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробів, без попереднього повідомлення.
Палатка Tramp Lite Wonder 3
Код: TLT-006.06_oliva
Немає в наявності
2 570 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки
Зображення та колір представленого товару можуть незначно відрізнятися від оригіналу продукції, залежно від розширення та налаштувань вашого монітора, а також умов освітлення під час зйомки.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до технічних характеристик, комплектації та конструкції, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробів, без попереднього повідомлення.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до технічних характеристик, комплектації та конструкції, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробів, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Кількість кімнат: | 1 |
| Кількість шарів: | Двошарова |
| Кількість спальних місць: | 3 |
| Форма: | Півсфера |
| Призначення: | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту: | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви |
| Тип виробу: | Намет |
| Кількість входів: | 2 |
| Вага: | 4.1 кг |
| Водостійкість дна: | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту: | 4000 мм вод. ст. |
Отзывы
З цим товаром купують
Схожі товари
Залишайтеся з нами
Щоб бути в курсі про всі знижки та спеціальні пропозиції



















